בעלי ואני עברנו סדנת רפלקסולוגיה זוגית אצל אסנת המדהימה. אסנת, מטפלת מוכשרת, מנחה רגישה ומלאת ידע. הסדנא הייתה בילוי זוגי כייפי ובעיקר פרקטי ומהנה (הגיעו גם חברות, אפשרי גם לנשים). לאסנת גם ניסיון רב בעזרה עם כאב באיזורים שונים בגוף, הכי הכי מומלץ!!! תהנו (על בטוח😉)"

אלינור אסולין
     

 אסנת היא מקצועית בצורה יוצאת דופן. נעים מאד להיות מטופלת על ידה. היא אישיות מיוחדת מקרינה את הרוגע שלה על המטופל ומעל לכל מקצועית בצורה לא רגילה. ממש ממליצה להתנסות!"

טובה הורביץ
     

 היום היתה לי חוויה קסומה של טיפול רפלקסולוגי מאוסנת הנעימה והמקצועית. הנגיעות של אצבעות ידיה המופלאות הזרימו לכל גופי תחושות של שלווה אמיתית שהעלו חיוך רחב על פניי. אושר אמיתי! חולמת על הפעם הבאה..."

הדס איבגי צברי
     

 את אוסנת היקרה הכרתי כקולגה למקצוע כמטפלת וגם, הכרתי אותה כמטופלת שהגיעה אלייה לחוות את האיזון המדהים שבין גוף לנפש. אני מאד ממליצה, אסנת מטפלת מקצועית ובעלת ידע נרחב, יסודית, מדויקת ולא פחות חשוב אישה טובה וחמה וחכמה!"

מעין דהן ליברמן
     

 הייתי היום בטיפול רפלקסולוגיה אצל אסנת רק רציתי לשתף אתכן בחוויה המדהימה שקיבלתי. מעולם לא נהנתי מטיפול מהסוג ואוסנת המדהימה עשתה הכל אבל הכל כדאי שאוכל להנות, אבל באמת!!! מצטערת אם זה שיווקי מידי ואמחק אם זה לא במקום אבל באמת היתה לי חוויה שנתפרה בשבילי אישית וממש הופתעתי כמה כיף היה לי. ממש תודה לך"

אולגה זיידס