סדנת זוגות - ללמוד לתת ולקבל

סדנאות רפלקסולוגיה באקטרא פינוק 🥰. בסדנה שאורכת כשעתיים אלמד את עקרונות הרפלקסולוגיה ובעיקר נתנסה אחד על השני: שיטות מגע שונות, נקודות S.O.S להקלה מיידית. כמו כן עיקר הזמן מוקדש ללימוד ותרגול רצף מיוחד להורדת מתח שניתן לבצע במספר דקות ומשפר משמעותית את ההרגשה.

קרא עוד

"אם אין אני לי, מי לי?" סדנת רפלקסולוגית כף יד לטיפול עצמי

בסדנה שאורכת כשעתיים אלמד את עקרונות הרפלקסולוגיה באופן כללי ובעיקרברפלקסולוגית כף יד. נלמד לזהות את האזורים השונים ונתרגל שיטות מגע שונות, נקודות S.O.S להקלה מיידית. בסדנה נתרגל רצף טיפולי מיוחד בהתאם לבקשת מזמין הסדנה. הסיום הסדנה ובהינתן כי נשאר זמן, אחלק טעימות פינוק של רפלקסולוגית כף יד\ רגל למשתתפי הסדנה.

קרא עוד

סדנת רפלקסולוגיה פינוק לפני לידה

סדנת רפלקסולוגיה באקטרא פינוק 🥰. בסדנה שאורכת כשעתיים אלמד את עקרונות הרפלקסולוגיה ובעיקר נתנסה ונתרגל שיטות מגע שונות, נקודות הקשורות בהקלה של כאבים לפני ובמהלך הלידה, עיסוי לשיפור זרימת החלב לאחר הלידה ועוד.

קרא עוד

שוברי מתנה

מתנה שונה ומרגשת המופקת במיוחד עבורך. את השובר ניתן לשלוח בהפתעה מתוזמן ליום ושעה על פי בקשה. ניתן לרכוש שובר מתנה לטיפול רפלקסולוגיה או לסדנה.

קרא עוד

טיפול רפלקסולוגי

טיפול רפלקסולוגיה , באווירה מרגיעה ונעימה בקליניקה שלי במיתר. עלות הטיפול: 45 דקות-150 ₪. 60 דקות- 180 ₪. ניתן להגיע בתשלום נוסף לבית הלקוח.

קרא עוד