"העושר הראשון הוא בריאות" Ralph Waldo Emerson

מי אני?

הי , אני אוסנת

אחרי כעשרים שנה של לימודים ועבודה בעולם הכימיה וההנדסה, גידול ילדים ובעל, מצאתי את עצמי חושבת מה עכשיו?
הילדה הקטנה נכנסה לכתה א והרגשתי שמשהו חסר לי.

כמו מרבית מהאוכלוסיה בגיל 30 + , בעיקר החצי שעבר הריונות ולידות, התמודדתי עם לא מעט ימים של כאבי גב, בעיות עיכול ועוד דברים נפלאים שהטבע שולח לעברנו מעת לעת כדי שלא יהיה שגרתי ומשעמם חלילה.

בעקבות אחד מהתקפי בעיות גב שחוויתי, הגעתי בהמלצה של חברה לרפלקסולוגית מדהימה . הייתי לקוחה סקפטית (מהנדסת רציונלית) אבל תמיד נהנתי מעיסוי רגליים, אז אמרתי לעצמי: מקסימום יהיה נעים.
יצאתי מהטיפול קצת פחות סקפטית וחזרתי אליה כל פעם מחדש עם יותר אמונה והרבה שאלות.

במהלך 10 השנים האחרונות ביקרתי אצל אותה הרפלקסולוגית ואצל עוד הרבה אחרים ואחרות (חייבת לעשות מחקר עומק כמובן) כדי לטפל בבעיות פיזיולוגיות, כדי להתפנק ולשחרר סטרס שהגוף צובר עם הזמן וגם כדי לרפא את הנפש.
לפעמים מה שהייתי צריכה זה שקט וחוסר תנועה כדי לתת לעצמי זמן לעכל דברים ולפעמים שיחה עם הרפלקוסוגית הכניסה אותי חזרה לפרופורציה.

למדתי את לימודי הרפלקסולוגיה במהלך שליחות של המשפחה שלי לקנדה. הילדים למדו אנגלית ואני למדתי שפה חדשה
ומופלאה. היתה לי הזכות ללמוד תחת ידיו של אחד מותיקי הרפלקסולוגים בקנדה ולהתנסות על מגוון מאד גדול של מטופלים.

אני רפלקסולוגית מוסמכת המתמחה במגוון שירותי טיפול רפלקסולוגי בכף הרגל ובכף היד. אני מתייחסת לכל מטופל כמכלול, ולא למחלה או תופעה פיזיולוגית. אני מאמינה בהשבת הגוף למסלול ריפוי עצמי, ולא במאבק נגד הגוף.

הרפלקסולוגיה היא כלי ריפוי נהדר שמתייחסת לאדם כולו - נפש, גוף ורוח דרך נקודות גירוי עיצביות בכף הרגל וכף היד. ניתן בקלות לעזור לגוף לחזור לאיזון טבעי , למניעת מחלות ולטיפול בהן, והכי חשוב, לקדם בריאות אופטימלית. אני מזמינה אתכם להצטרף למסע הריפוי הנפלא הזה.

מעוניינים לשמוע עוד?
אשמח לעדכן אתכם בידע, מבצעים ומוצרים חדשים פעם בחודש.
הרשמו עכשיו